Haber

AK Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı;

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmada kararlı olduklarını söyledi.

AK Parti Çorum İl Başkanlığı, yaklaşan 2023 seçimleri öncesi seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İl Başkanı Yusuf Ahlatcı başkanlığında istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

AK Parti’nin 2023 seçimlerinden her zaman olduğu gibi milletin teveccühüyle galip çıkacağını belirten İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “AK kadroları her zaman ilk günkü aşkla seçimlere hazırlanıyor. AK Parti kadroları seçimlere hep ilk günkü aşkla hazırlanıyor. asırlık Türkiye’ye giden yola hazırız.”

AK Parti’nin başarısının sırrını açıklayan Ahlatcı, seçimlerdeki başarısını bir dünya liderine ve Recep Tayyip Erdoğan gibi AK takımlarına sahip olmasına bağladı.

2023 seçimlerinde hizmetlerini, projelerini ve Türkiye’nin Asrını millete anlatarak zafere ulaşacaklarını kaydeden Ahlatcı, “Milletimiz ile birlikte hareket ederek, birlik ve irade ile geleceğe yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. kimsenin hatasına, oynadığı algı oyununa bakmadan çalışın, biz hep kendi doğrularımızı söyleyelim.Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerini yakaladığımız gibi ‘Türkiye Yüzyılı’nı da yakalamaya kararlıyız. – ÇORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu