Haber

Ersan Şen Sözcü, TV’de Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi

Türkiye 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerini geride bıraktı.

Dünyaya demokrasi dersi veren ve rekor katılımla sandık başına giden vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tercih etti.

Seçim, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni zaferiyle tamamlandı.

Türkiye siyasi tarihinde ilk kez gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı 2.Cinsiyet Seçimi’nde açılan sandıklara göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’nu bir kez daha geride bırakarak CHP liderine 12. seçim yenilgisini tattırdı.

Bu yenilginin ardından seçmeni tarafından istifa etmesi beklenen Kılıçdaroğlu, ‘devam’ mesajı verdi.

Televizyon kanallarındaki yorumcular da son gelişmeleri değerlendirdi…

Muhalefete yakınlığıyla bilinen Sözcü TV’de gazeteci İsmail Saymaz’la birlikte seçimi pahalılaştıran Ersan Şen, Kılıçdaroğlu’na topa vurdu.

Sözcü, Kılıçdaroğlu’nu televizyonda yakaladı

Şen, Kılıçdaroğlu’nun istifa etmesi gerektiğini belirterek, “İstifa etmiyorum, yola devam edeceğim diyor. Bence bir çivi çakmalı, Anayasa değişikliği teklif etmeli ve ‘Sayın Erdoğan ölene kadar ömür boyu Cumhurbaşkanı’ demeli. öyle bir şey yok!”söz konusu.

“Kılıçdaroğlu’nu güzelleştirerek ne yapıyorsun İsmail?!”

“Böyle bir başarısızlık var, kayıp var. İsmail Saymaz ‘hayır, bu kadar değil, bu kadar’ falan diyor. !”Şen sözlerini şöyle sürdürdü:

Kılıçdaroğlu’nu güzelleştirerek ne yapıyorsun İsmail? Kayıp. Bitti. Neden bahsediyorsun.

YPG terör örgütü sorulduğunda ‘YPG terör örgütü hakkında bilgim yok’ diyor. Bu ne anlama gelir? İnsanlarla dalga mı geçiyorsun? İsmail’i kaybettiren de buydu. Bu dersi almazsak. Biz bu dersi almazsak, birebir devam edersek bu milleti uyutursunuz. Şimdi uyan.

“Kılıçdaroğlu’nu savunma yeri burası mı?”

Kendisini sürekli uyaran moderatöre de sert davranan Ersan Şen, şunları söyledi:

Burası Kılıçdaroğlu’nu savunma yeri mi? Ben dinliyorum. Söz hakkı bana gelince, sözümü kestin. oraya 15 dk. Konuşma sıranı veriyorsun, bana gelince kesiyorsun.

“Tarafsız yayın yapın, yapmazsanız programı kapatın. Sağırlar hoşgeldiniz”

Çünkü, neden: Senin için neyin işe yaradığını söylemiyorum. Rahatsızsın. Tarafsız yayın yapmıyorsanız programı kapatın. Sağırlar birbirlerini hoş karşılarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu