Teknoloji

Google’ın İnadı Kırıldı: Apple Vision Pro İçin YouTube Uygulaması Geliyor

ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Vision Pro, tüketicilerde büyük heyecan uyandırdı. Beşerler, Apple’ın karma gerçeklikVision Pro satışını deneyimlemek için; bir patlamaya sebep oldular. Ancak gerçek şu ki Vision Pro artık tamamlanmış bir cihazdır. Olumsuz.

Hatırlayan okuyucularımız var; YouTube bir süre önce bir açıklama yaparak Vision Pro’ya özel bir duyuru yapmıştı. Uygulama geliştirmeyecekler dedi . Kullanıcılar YouTube’a yalnızca Safari üzerinden erişebilecek. Ancak artık bu durum değişmiş gibi görünüyor. Çünkü The Verge’a konuşan bir YouTube sözcüsü Vision Pro için şunu söyledi: uygulama geliştirmekararlarını açıkladılar.

Uygulamanın neler sunacağı ve ne zaman yayınlanacağı belli değil.

Jessica Gibby isimli sözcü tarafından yapılan açıklamada, yapacakları özel bir açıklamanın olmadığı ancak Vision Pro uyumlu YouTube uygulamasının kullanıma sunulduğu belirtildi. Yol haritasında yer alan belirtildi. Yani uygulamanın neler sunacağı, ne zaman yayınlanacağı gibi konular şimdilik bilinmiyor. bilinmiyor.

Burada en önemli konu Vision Pro için geliştirilecek YouTube uygulamasıdır. 3D ve 360 ​​derece videolar destekleyip desteklemeyeceğini. Ancak şu an için bu konuda net bir açıklama bulunmuyor. YouTube elinden gelenin en iyisini yapacağını söylüyor ancak gelecekte bunun kapsamının ne olacağını zaman gösterecek. Bu apaçık; Safari’de 3D ve 360 ​​derece görünüm desteği bulunmuyor belirtelim. Vision Pro kullanıcıları bu özelliğe sahip değildir.

Üçüncü taraf bir geliştirici, Apple Vision Pro için bir YouTube uygulaması geliştirdi:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu