Haber

Nusret’in Kapının Menteşelerini Sökmeye Niyet Ettiği Yukarı Çekme Dalgasının Konusu

Salt Bae hareketiyle tanınan ünlü işletme sahibi Nusret Gökçe, her hareketiyle olay olmaya devam ediyor. Dünya Kupası’nda yaptıklarından, çalışanları ile girdiği davalara kadar pek çok konu magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Son dönemlerde spora ilgi duyan Nusret’in son paylaşımı belli ki yine çok konuşulacak…

Kasap olarak başladığı meslek hayatına şef ve restoran işletmecisi olarak devam eden Nusret Gökçe, et tuzlama formuyla sosyal medyada fenomen oldu.

Salt Bae olarak bilinen ve yerli yabancı birçok kişinin takip ettiği 39 yaşındaki fenomen, dünyanın birçok yerinde Nusr-et restoranları açmaya devam ediyor.

Spora olan tutkusunu sosyal medya hesabından sık sık paylaşan ve takipçilerine göstermeyen Nusret’in bu fotoğrafını hatırlarsınız.

Alışılmadık bir spor anlayışına sahip olan Nusret, daha önce beline iple taş bağlamış ve bu fotoğrafı paylaşmıştı. Ardından slip-on mayolarla spor salonunda spor yaptığı anları paylaşarak uzun süre adından söz ettirdi.

Şimdi Nusret’in dün paylaştığı barfiks görüntüsü sosyal medyada dilden dile dolaşıyor.

İkiye açılan bir kapıya tutunarak, ayağa kalktığı anlar ve vücudundaki kas kütlesinin ‘Kafama koydum, hepiniz birazdan böyle olacaksınız, reçeteyi vereceğim, bekleyin’ dediği anlar. Yazılı olarak paylaşan Nusret’in amacı elbette ki alaycı yorumlar oldu.

İşte menteşeleri hiç incitmediği o görüntü:

“Cring düğmesi”

Menteşelere acımayan hiçbir şeye acımaz.

“Şefe bedava et gönderin, spor reçetesini biliyoruz.”

Diyet mi yoksa spor imkanları mı? ona göre hesap yaparım…

“Alt kattan ne zevk alıyorsun!”?

Sağlık için spor dersek…

Nusret’in bu imajı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu