Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 için yeni iddialar: Menteşe sistemi ve su geçirmezlik

SAMSUNG Galaxy Z Katlama 5Ve Samsung Galaxy Z Flip 5 yi göreceğiz. Yeni bilgilere göre Z Fold 5 ve Z Flip 5 modelleri su geçirmezVe daha güzel menteşelere sahipolacak gibi görünüyor.

Ice Universe, Çin sosyal ağı Weibo ve Twitter’da paylaşıldığı gibi Her iki telefonun da su damlası menteşelere sahip olacağı doğrulandı.Bu menteşe sistemi sayesinde telefonlar katlandığında her iki ekran kapağı da birbirini tam olarak “öpecek” bu nedenle yandan bakıldığında kapakların ortasında boşluk kalmayacak.

Öte yandan Galaxy Z Fold 5, selefine göre biraz daha ince olacak gibi görünüyor. önceki model 16 mm kalınlıkardıl model iken 13 mm kalınlığında sızıntıların ortasında olacak. Ayrıca yeni telefonların suya karşı güçlü olacağı da söyleniyor. Bu teknoloji zaten üreticilerin bazı telefonlarında kullanılıyor, yani test edildi.

Bu söylentilerin daha önce rapor edildiğini akılda tutmak önemlidir, bu nedenle bu tamamen yeni bir bilgi değildir. Ancak telefonların çıkışına yakın bir dönemde birden fazla gündeme gelmesi sızıntının gerçek olabileceği anlamına geliyor. Yani Z Fold 5 ve Z Flip 5 modellerinde bu özellikleri görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu