Haber

Doğuş’un babalık testi sonucu belli oldu

Bir döneme damgasını vuran ünlü müzisyen Doğuş’un babalık davasında çarpıcı bir gelişme yaşandı. Kendisini mahkemeye çıkaran ve gerçek babası olduğunu iddia eden 22 yaşındaki Seyid isimli kişiye DNA örneği veren Şarkıcı Doğuş’un baba olup olmadığının anlaşılması için DNA sonucu belirlendi.

babası değil

Sanat dünyasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleriyle ‘kıyamet adamı’ olarak anılan Onur Akay’ın elde ettiği DNA sonucunda, saç ve kan örnekleri veren Doğuş’un, Doğuş’la hiçbir ilgisi olmadığı belirlendi. Örneği veren Seyid.

“Olağanüstü Çocuk”

Doğuş geçen hafta konuyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı: “Haberi üzüntüyle okudum. Şu sıralar eşim Hoşkedem ve çocuklarımla Dubai’deyim. …


“Sonuçtan eminim”

Biraz bana benziyor ama bu mümkün değil! Haberin ardından direk DNA testi yaptırdım ve sonuçtan kesinlikle eminim. Genç arkadaş beni çok seviyorsa, bana benziyorsa, onu manevi çocuğum olarak kabul edebilirim ama fazlası bana ve aileme zarar verir. Zaten ülkenin birçok yerinde binlerce çocuğa ders veriyorum, hepsi benim çocuğum gibi. Ben de süreci en az sizin kadar merak ediyorum.”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu